ДАТА

22 січня 2021

Нова програма кредитування від Парк Хаус Інвест та Укргазбанк

Автор: Super User

Дорогі друзі, завершуємо рік неймовірними новинами!

Запрацювала програма кредитування від Парк Хаус Інвест та Укргазбанк.

Нові вигідні умови — зі ставкою 9,9% і до 20 років виплати!

Ідеальні будинки, що зведені за еко технологією з високоякісних матеріалів на 200 та 300 кв м вже чекають на своїх власників.

Тепер ще легше втілити мрію про власний будинок, інвестувати у щасливе забезпечене майбутнє своєї родини. 

Купуйте житло, яке високо оцінюватиметься, незалежно від економічних потрясінь та соціальних негараздів. Вкладайте гроші у високу якість будівництва, власну землю та вигідну локацію.

Будинки площею понад 300 метрів мають комфортне плануванне, яке можна змінити на свій смак. У кожному домі є тераса, балкон, підвал, просторі кімнати для житлових або технічних потреб.

Будуємо так, щоб кожна мить була щасливою в новому будинку:

При будівництві використовується стрічковий монолітний поглиблений фундамент, фасадна клінкерна цегла, яка має 300 циклів замерзання, мінеральна вата 100 мм для утеплення, міжповерхові безбалкові монолітні залізобетонні перекриття, горищне дерев'яне балкове перекриття з утеплювачем з мінеральної вати 200 мм, металопластикові вікна та двері з п'ятикамерними профілями, трикамерний склопакет, водостічна система в окремий зливовий колодязь, індивідуальна свердловина, каналізація і септик.

На ділянці площею 11 соток є місце не лише для паркінгу, але й для будь-яких мрій майбутніх мешканців — басейну, грального майданчика, саду, BBQ-зони, городика.

Містечко оточене справжнім лісом. Територія охороняється, працює власна сервісна служба.

Зателефонуйте менеджеру, щоб дізнатися більше: +38 095 811 18 18
Адреса відділу продажу: вул. А. Ахматової, 31, Дарницький р-н, Київ

Котеджне містечко Park House: с. Гора, Бориспільський р-н.