ДАТА

22 січня 2021

Фінальна черга Park House: будівництво розпочато!

Автор: Super User

Компанія Парк Хаус Інвест рада повідомити партнерам і покупцям про старт будівництва фінальної, сьомої черги котеджного містечка Park House. 

Це фінальний акорд довгої успішної історії будівництва і початок щасливого життя у серці природи для майбутніх мешканців.

Планується побудувати 14 будинків у одній із найкращих локацій київського передмістя зі справжнім лісом навколо. Власники цих котеджів користуватимуться консьєрж-сервісом та новою клубною інфраструктурою. 

Традиційними залишаться технології, завдяки яким забезпечується безкомпромісна якість і висока інвестиційна привабливість котеджів. Модель, вже перевірена часом, отримала високу оцінку від мешканців Park House.

При будівництві використовується стрічковий монолітний поглиблений фундамент, фасадна клінкерна цегла, яка має 300 циклів замерзання, мінеральна вата 100 мм для утеплення, міжповерхові безбалкові монолітні залізобетонні перекриття, горищні дерев'яні балкові перекриття з утеплювачем із базальтової вати 200 мм, керамічна черепиця, металопластикові вікна та двері з п'ятикамерними профілями, трикамерні склопакети, водостічна система в окремий зливовий колодязь, індивідуальна свердловина, каналізація і септик.

Завдяки якісним матеріалам будинки готові до тривалого використання. Наприклад, клінкерна цегла “КлінКерам” має гарантію 100 років від виробника, компанії “Керамейя”. Цегла закаляється при температурі 1000 градусів, і за міцністю її можна порівняти з натуральним каменем.  

Усі будинки підключені до газо- та електропостачання та мають власні комунікації.

Планування також отримали високу оцінку — у будинках будуть просторі житлові кімнати і зручні технічні приміщення. Технологія будівництва дозволяє зробити перепланування за будь-яким проектом.

У Park House цілий рік життя триває не лише у домі, але й на просторому зеленому подвір’ї. Кожен покупець отримує у власність землю з цільовим призначенням — житлова забудова. 

 

Цей рік став переломним для економіки в цілому та багатьох галузей зокрема.

Турбулентність нашого часу обвалює ринки, впливає на курси та руйнує цілі кластери. Готельно-ресторанний бізнес, туризм, міжнародні перевезення перші відчули на собі удар пандемії COVID-19. 

Проте нерухомість твердо стоїть на ногах, більш того, набирає оборотів. Інвестиції у житлову нерухомість, як і раніше надійні. Особливо привабливими на ринку стають приміські будинки — справжній прихисток для тих, хто хоче втекти під час карантину на природу подалі від центру міста.

Як стати рантьє і почати користуватися цим інвестиційним інструментом? Парк Хаус Інвест пропонує котеджі, які ви можете здавати в оренду. Ця пропозиція цікава ще й тим, що мова йде не про сезонну оренду. Котеджне містечко Park House розташоване всього у 15 хвилинах їзди до столиці , та ідеально підходить для постійного проживання родин із дітьми, або для диверсифікації персональних накопичень, адже будинки можна здавати в оренду у чому вам допоможе керуюча компанія “Парк Хаус Івест”.