ДАТА

06 липня 2020

Що варто пам'ятати, купуючи будинок за містом

Автор: Super User

Зростання попиту на заміську нерухомість в останні місяці виглядає цілком закономірним. Але рішення про придбання житла не повинно бути емоційним. Ті “плюси” нерухомості, які зараз здаватимуться вам найважливішими, вже за кілька місяців поблякнуть на фоні нових реалій.

 

Деякі кияни вирішують орендувати будинок на літо, а згодом визначитися, чи варто купувати дім. Такий варіант - не найкращий спосіб тверезо оцінити переваги житла. Ви втрачаєте час і гроші, а кілька тижнів влітку - явно не той час, коли можна прийняти виважене рішення.

Тож, де в Києві жити добре, і які приховані підводні камені зустрічаються при покупці будинку за містом.

 

Локація

Навколо столиці побудовано багато десятків котеджних містечок. Деякі з них зовсім нові, і більшість привабливих картинок, які вам покажуть у відділі продажу, будуть рендерами. Також складно передбачити, який вигляд матиме не лише інфраструктура, але й самі будинки.

Натомість у містечках “з історією” ви можете вже зараз дізнатися:

  • чи виконує забудовник обіцянки і які відносини склалися у нього з інвесторами;
  • наскільки прозоро оформлювалися документи і які права власності є у мешканців;
  • як тут вирішуються нагальні побутові проблеми і екстремальні ситуації. Наскільки ефективно працює сервісна служба та охорона;
  • як виглядають будинки після введення в експлуатацію? Чи змінили вигляд “модні” матеріали, які могли використовуватися в будівництві? Чи не здаються певні рішення архітекторів вже за 2-3 роки - застарілими? Скільки мешканці витрачають на обслуговування будинків і чи не “підвели” їх комунікації вже в перші роки користування.

 

Погодьтеся, про це ніхто не розкаже на старті проекту.

 

Котеджне містечко Park House знаходиться у екологічно чистому передмісті Києва. До столиці - 14 км бориспольскою трасою.

Комплекс повністю введено в експлуатацію і більшість будинків давно заселені. Вони різної площі - 200, 300, 400 і 500 квадратних метрів. Кожна родина може обрати оптимальний варіант.

Покупцям земля передається у власність - від 10 до 25 соток, цільове призначення ділянки - забудова.

 

Будинки мають власні комунікації - вода зі свердловини і септик. Електрика - міська, проте є також генератор. У комплексі проведені оптоволоконні мережі і працює швидкісний wi-fi. 

Тривалість архітектурних трендів складно передбачити, тому проектанти прагнули створити простір, який відповідатиме природному середовищу. В цьому київському передмісті природа справді неймовірні - високі сосни, розкішні листяні дерева, чисте повітря. Котеджі у Park House стилізовані під шале, проте на відміну від справжніх будиночків у горах, вони дуже комфортабельні і мають вільне планування. Також в містечку є будинки у стилі “Нова Англія”. 

 

Обслуговує комплекс власна сервісна служба і професійний консьєрж-сервіс. Прямо з КПП ви можете відправити кур’єра, який допоможе вирішити нагальні питання. 

Територія закрита від сторонніх - містечко знаходиться під охороною 24/7.

Пандемія COVID-19 поставила на чільне місце додаткові протиепідеміологічні заходи: постійно проводиться санітарна обробка території - доріжок, дитячих майданчиків. 

 

 

Lifestyle

Яким буде ваш заміський спосіб життя?

Насправді це важко передбачити, тому краще обирати вже сьогодні будинок і локацію, які пропонують максимум можливостей.

  • місце для парковки? Обов’язково, і не одне. І ви не повинні доплачувати за нього ціну еквівалентну вартості міської смарт-квартири;

  • велике подвір’я, де можна посадити сад і грядки, встановити альтанку і гриль, басейн, обладнати місце для спорту і дитячих ігор. Балкон і тераса - на той випадок, якщо погода не дозволяє насолоджуватися природою просто неба;
  • розумне планування в будинку і багато простору для втілення мрій. Чому у місті карантинні будні здавалися нам безкінечними? Можливо, тому, що створити повноцінний кабінет і знайти затишний куточок для усамітнення у квартирі не так просто. У великих будинках Park House ви можете обладнати навіть власний кінозал, спортзал або більярдну - ваше хобі заслуговує більше місця;

  • добре, якщо у самому містечку є спортивні та дитячі майданчики, тут можна гуляти і кататися на роликах, скейтах, самокатах, гіробордах та інших компактних транспортних засобах. На жаль, у місті їх покупка часто не виправдана - навіть велосипеди за відсутності нормальної інфраструктури припадають пилом.

 

 

 

 

У Park House залишилося лише декілька пропозицій, і на них діють спеціальні умови.

До кінця літа - знижка 8% на будинки.

Запущена програма кредитування від Укргазбанку.