ДАТА

29 травня 2020

8 переваг життя в передмісті

Автор: Super User

Останні десятиліття міста збільшуються, і щільність забудови зростає до критичного рівня. У багатьох містян виникає когнітивний дисонанс: з одного боку, вони звикли жити у центрі подій, з іншого - відчувають на собі “тиск” великого мегаполісу. 

Врешті, багато людей зважуються на рішення, яке цілком змінює їх спосіб життя і переїжджають у передмістя.

У США, де цілі покоління виросли у заміських будинках, а згодом виїхали у міста, зараз говорять про тенденцію повернення у невеликі поселення. Slow life у заміському середовищі також обирають молоді люди у Європі. Українці озвучують той же запит, коли цікавляться житлом біля Києва, - вони прагнуть віднайти комфорт та затишок у будинках на природі.

Що змушує людей переселятися у передмістя?

#1 Більше простору

Популярність передмість зростає, оскільки вони пропонують більше місця для життя. Цілий будинок і подвір’я - твоє. У місті про такі можливості можна лише мріяти. Особливо гостро це питання стоїть для родин з дітьми: батьки воліють, щоб діти більше часу проводили на свіжому повітрі. Власники собак та автолюбителі також зазвичай вважають, що життя в місті обмежує.

 

#2 Менше натовпів

Черги на касах, необхідність шукати вільне паркомісце і бронювати столик у ресторані заздалегідь. Втомилися від натовпів? Щільність життя у місті змушує навіть екстравертів переїжджати подалі від густонаселених районів, щоб подолати постійні втому і роздратування. 

І це справді працює, адже натовпи викликають стрес, який має накопичувальний ефект. 

Інколи щоб вилікуватися потрібно просто змінити місце проживання.

 

#3 Паркінг

Сучасні містяни не уявляють себе без авто. Але фактично жоден новий ЖК у Києві не забезпечує мешканців достатньою кількістю паркомісць. Якщо паркінг є - то купівля місця обійдеться в кругленьку суму. А якщо у сім’ї дві або більше автівок - готуйтеся викласти гроші, за які можна придбати ще одну квартиру. 

У котеджних комплексах в передмісті ця проблема вирішується набагато простіше - щонайменше на подвір’ї будинку завжди буде простір для повноцінного критого паркомісця.

 

#4 Більше приватності

Оскільки людей менше, а місця - більше, відкриті простори передмістя забезпечують більше конфіденційності. Особливо це стосується котеджних містечок у порівнянні з житловими комплексами та квартирами міської забудови.

 

#5 У сучасних приміських районах інфраструктура зараз ближче, ніж будь-коли 

Звісно, питання інфраструктури завжди було гострим в передмісті. Проте ситуація кардинально змінюється і зараз потрібні заклади як ніколи ближче у передмісті.

А переселення молодих людей і зростання попиту спричиняють відкриття нових шкіл та дитсадків, величезних торгових та розважальних центрів, спортивних комплексів, ресторанів, культурних установ, рекреаційних зон поза межами великих міст.

 

#6 Природа поруч з домом та краща екологічна ситуація

Варто визнати, жоден міський парк не можна порівняти зі справжнім лісом, а узбережжя водойм у місті має інший вигляд, ніж за його межами. Забрудненість повітря в мегаполісах так само вище. Більшість містян за життя не бачать вночі зірок, а ось за містом світлове забруднення не заважає милуватися зоряним небом.

 

#7 Більше безпеки

Для багатьох людей безпека - головне питання, особливо для тих, які мають дітей.

Міста сьогодні безпечніші, ніж будь-коли, але більшість із них мають вищий рівень злочинності, ніж навколишні передмістя. Найбезпечніші зазвичай - закриті заміські комплекси з цілодобовою охороною, такі як Park House. 


#8 Право голосу в питаннях місцевого самоврядування та розвитку громади

Якщо бути справедливим, незалежно від того, де ви живете, ви завжди можете так чи інакше долучитися до місцевої громади. Однак у меншій приміській громаді набагато простіше бути почутим та взяти на себе відповідальну роль в органах місцевого самоврядування. І якщо ви прагнете змін - ви обов’язково їх досягнете.У Park House ви отримуєте всі переваги заміського життя і навіть більше. Лише 15 хвилин на авто - і ви потрапляєте з гамірного Києва у екологічно чисте передмістя.

Теплі та комфортні будинки з розумним плануванням, яке змінюється під ваші потреби. Ділянка, де можна облаштувати сад і зону відпочинку. У кожного власника будинку - автономні комунікації та персональна свердловина з водою. Земля кожному мешканцю містечка передається у власність.